♥Alaric Saltzman♥

27. srpna 2013 v 16:35 | Sconosciuto |  Everyone is dead
V seriálu upíří deníky zemřelo už strašně moc lidí. A já jsem se rozhodla o každém z nich udělat článek. ;) Tak jestli se tu najde nějaký fanoušek TVD co si to přečte budu jen ráda. Další na řadě je Rick...Alaric

Alaric Saltzman - učitel dějepisu na střední škole v Mystic Falls a lovec upírů. Do Mystic Fall přišel aby našel upíra co zabil jeho ženu Isobel Flemming, ale objevil zde mnohem víc než to...
Alaric odhalí co jsou bratři Salvatorovi zač a dozví se že to Damon je ten upír, kterého hledá. On však Ricovu ženu nezabil, pouze ji přeměnil na upírku. Alaric se pokusí Damona zabít, to se mu samozdřejmě nepodaří ale odhalí tak kouzelnou moc prstenu který mu darovala Isobel, a to tak, že poté co ho Damon zabije, Rick vstane z mrtvých.
Postupem času jim začne pomáhat bojovat proti jejich nepřátelům a zamiluje se do Eleniny tety Jenny. Odhalí se také skutečnost že Elena je vlastně dcera Rickovi bývalé ženy Isobel.
Potom co Alaric několikrát díky Gilbertovic prstenu od Isobel vstane z mrtvých, začne to na něj mít určité magické účinky. A to takové že se z něj stane psychopatický vrah. Rick nebude mít o svém alter egu ze začátku žádné tušení, protože si nikdy nebude pamatovat co se stalo. Dr. Meredith Fell, žena do níž se zamiloval po smrti Jenny, ale odhalí pravdu a Bonnie ho bude léčit pomocí magie a bylinek.
Když je ale Rick očarovaný Esther aby se z něj stal původní a zabil Klause a má se tedy změnit v upíra, rozhodne se raději zemřít než být upírem. Jenže Esther očaruje Bonnie aby mu dala svoji krev a dokončila tak proměnu. Po přeměně v upíra už to není ten Alaric, kterého známe. Jde mu jen o jedno - zabít každého upíra na této planetě a to tím že zničí původní.
Když Esther udělala z Alarika kouzlem dalšího původního upíra, chtěla mít jistotu že ho nezabijí a tak svázala jeho život se životem Eleny. Takže ho mohli zabít jedině tím že by zabili Elenu.
Poté co Alarik zabije Klause (který ve skutečnosti mrtvý nebyl díky Bonnie) rozhodne se Rebekah pomstít bratra a zároveň zachránit svůj život, protože Rick by následně šel po ní a Elijahovi a zapříčiní nehodu na Wickery bridge při níž Elena umírá (s Damonovou krví v těle) a s ní končí i Rickův život.

Citáty:
*He killed my wife or atleast made a meal out of her. When was he stable?* 1x15

*Ok, I'll get my garlic and holy water.* 1x15

*The wolf is in the Grill.* 2x12

*Yeah, Elijah's one scary dude. But with nice hair.* 2x14

*I'm your friend, dammit. And you don't have any friends. So, no more lying.* 2x15

*Sleeping in your dead parents' room or my dead girlfriend's room. No.* 3x1

*I have homicidal alter ego. Unlike some people in this room, I would like to take responsibility for people I've killed.* 3x18

*You wanna hunt down a pack of werewolves on a full moon?* 3x2

*Stop trusting vampires!* 3x21

*This is my bar, pal. No one's gonna blow it up.* 4x23
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama